Kosmetyczne wybielanie zębów

Produkty marki PureLite tworzone są z myślą zarówno o młodych osobach śledzących najnowsze trendy, jak i o ludziach którzy cenią sobie bezpieczne i przyjazne dla środowiska kosmetyki. PureLite jest odzwierciedleniem obowiązujących trendów, będący idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących własnego stylu, chcących uzyskać w sposób jak najbardziej naturalny zdrowy, biały uśmiech.

System wybielania zębów PureLite Non-Peroxide to system wybielania na bazie nadboranu sodu.Polega na nałożeniu żelu na zęby aplikatorem, a następnie lampa LED, eminująca zimne niebieskie światło o parwidłowo dobranej długości fal, aktywuje zawarte w nim związki.

Kto może poddać się zabiegowi wybielania zębów?

Zdecydowana większość osób może poddać się zabiegowi wybielania zębów. Bardzo rzadko zabieg ten może nie przynieść spodziewanych rezultatów w przypadku gdy przebarwienia na zębach spowodowane są stosowaniem tetracykliny (szary nalot) oraz osób mających sztuczne zęby, licówki, korony, lakiery, porcelany, kompozyty.

Metoda ta działa wybielająco tylko na naturalne zęby, efekt utrzymuje się ok.1-1,5 roku. Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez efektow ubocznych .Nie uszkadza zębów, nie powoduje nadwrażliwości zębów nie uszkadza dziąseł .Wybielanie następuje podczas jednej sesji w niecałą godzinę (żel nakładany jest 3 razy po 15 min).

Jeśli zbliża się Twój ważny dzień, ślub, albo jeśli po prostu zawsze marzyły Ci się białe zęby, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

PureLite Non-Peroxide to system wybielania na bazie nadboranu sodu. Polega na nałożeniu żelu, a następnie lampa Led aktywuje zawarte w nim związki. Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez dodatkowych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów, nie powoduje nadwrażliwości zębów i daje najlepszy możliwy rezultat.

Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża lub okres karmienia
słabe szkliwo lub odwapnienia spowodowane nadużyciem fluorków
paradontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan
osoby z aparatem ortodontycznym
osoby z chorobami zębmi
osoby poniżej 18 roku zycia.

Cennik

Poniżej znajdziecie Państwo aktualne ceny wybielania zębów.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów lampą LED350 PLN